W tym dniu wszystkie mamy zostały obdarowane szczególnymi dowodami miłości. Aby im podziękować za każde dobro, trud i ogrom pracy włożony w wychowanie swych dzieci uczestnicy WTZ w Alojzowie oraz wychowankowie OREW w Alojzowie przygotowali wspaniałą akademię. W bardzo miłej atmosferze wysłuchaliśmy wzruszających wierszy oraz najpiękniejszych piosenek o wyjątkowości matczynej miłości. Po występie artystycznym nadszedł czas na indywidualne życzenia składane mamom przez uczestników i wychowanków obu placówek. Każda mama otrzymała również piękne kwiaty i drobne upominki wykonane przez pracownię animacji kulturalnej. Nie obyło się bez wielkich wzruszeń, a nawet kilku łez radości.

Dla wszystkich został przygotowany przez pracownię gospodarstwa domowego pyszny poczęstunek, ciasto oraz wiele słodyczy.

Czas  upłyną nam bardzo miło przy wspólnych rozmowach. Wszystkie mamy mogły poczuć się wyjątkowo. Dla nas wszystkich było to wielkie, wzruszające przeżycie.

 

Galeria Zdjęć

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Werbkowicach

Warsztat Terapii Zajęciowej w Alojzowie
Alojzów 39, 22-550 Werbkowice
tel./fax. : +48 (84) 639-73-43
Email :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www : www.werbkowice.psoni.org.pl

Numer konta bankowego: Bank Spółdzielczy w Werbkowicach 24 9642 0009 2001 0000 1603 0001